Viešbučio telefonų sistema

Viešbučio telefonų sistemos yra labai svarbus svetingumo industrijos komponentas. Šiam reikliam ir augančiam verslui reikalinga efektyvi ryšių sistema, padedanti viešbučių savininkams patenkinti klientų pageidavimus, derinti veiksmus su vidiniais darbuotojais ir pateikti tikslią informaciją visuose skyriuose .

 

Pigi ir lengvai valdoma viešbučio telefonų sistema

3CX viešbučio telefonų sistema apdovanojimus pelniusia programinės įrangos pagrindu sukurta svetingumo pramonei. „3CX“ viešbučio telefonų sistema yra labai ekonomiška palyginus su tradicinėmis sistemomis pradedant nuo įrengimo išlaidų ir baigiant priežiūra. 3CX veikia pagrindinėse operacinėse sistemose užtikrinant lengvą valdymą ir minimalų administratorių mokymą.

Viesbucio telefonu sistema

Integracija su pirmaujančiomis PMS sistemomis

PMS integracija užtikrina maksimalų efektyvumą su 3CX viešbučio telefonų sistema taip pat integruojamas su turto valdymo sistemomis (Property Management Systems PMS), kad darbuotojai galėtų atlikti daugumą funkcijų iš  Viešbučio Valdymo programinės įrangos. Vienos populiariausių PMS sistemų su kuriomis dirba Viešbučio telefonų sistema yra Protel, roomMaster,InnQuest roomMaster 2000, Fidelio-Opera, MICROS-Fidelio, Fidelio, Brilliant Hotelsoftware.

Visada žinok kas skambina

Viešbučio svečiai ir personalo darbo kokybė yra pagrindiniai sėkmingo viešbučių verslo kriterijai. 3CX telefonų sistetema viešbučiams sukurtas siekiant užtikrinti jūsų svečių pasitenkinimą ir naujus teigiamus atsiliepimus TripAdvisor.