Vaizdo konferencijos - dalyvių skačius neribojamas

Daugelis vaizdo konferencijų sprendimų reikalauja, kad vartotojai turi atsisiųsti programą arba prisiregistruoti ir sukurti paskyrą, kad galėtų naudotis savo paslaugą. Vaizdo konferencijų programų atsisiuntimas gali ne tik užimti daug laiko bet ir kelti pavojų saugumui bei kliūtį vartotojams.

3CX integruotą vaizdo konferencijų sprendimą lengva naudoti ir be programų. Tai reiškia, kad pakviestiems išorės dalyviams nereikės atsisiųsti jokių programų ar kurti paskyrų, kad galėtų prisijungti prie jūsų susitikimo.
Tiesiog reikia spustelti vaizdo konferencijų nuorodą iš jų naršyklės ir vualia! Jie prisijungė prie jūsų konferencijos.

Vaizdo konferencijos be rūpesčių. Nerėikia papildomų programų

3CX leidžia savo vartotojams pasinaudoti aukštos kokybės vaizdo ir balso ryšiu per savo interneto naršyklę. Dalyviai galės sklandžiai prisijungti prie susitikimų nereikia atsisiųsti papildomos programinės įrangos ar programų, kad jūsų partneriai, klientai ir darbuotojai galėtų geriau naudotis vaizdo konferenciją.

Vaizdo konferencijos be papildomų išlaidų

Pamirškite mokėti mėnesinius abonentinius mokesčius kiekvienam vartotojui, kuris įstringa jūsų piniginėje. 3CX vaizdo konferencijų funkcija įtraukta be papildomų mokesčių. Tai reiškia, kad vaizdo konferencijos gausite neribotiems vartotojams.

Susitikimas internetu, pristatymas ar nuotolinė pagalba - tai tinka visiems

3CX vaizdo konferencijos turi visas funkcijas, skirtas surengti individualų susitikimą, pardavimo pristatymą, komandos minčių audrą, internetinį seminarą ar net internetinę klasę. 3CX leidžia jums be rūpesčių įrengti internetinius susitikimų kambarius su visais reikalingais įrankiais bet kokioms aplinkybėms – darbuotojai netgi gali naudoti savo mobiliuosius įrenginius prisijungdami prie susitikimų.