Nauduokite mobilųjį telefoną su Android ar iOS VoIP programas

Atsižvelgiant į IP telegofonijos laisvę ir išmaniojo telefono lankstumą, mobiliojo telefono ryšio jūsų mobiliųjų telefonų nebesuriša. Naudodami įmonės programą, skirtą Android ar OS galite tiesiogine prasme nauduoti savo biuro telefoną bet kur. Jūsų įmonės programa leis jums atsiliepti į skambučius į biuro telefona per išmanųjį telefoną. Taip pat galite persiųsti skmbučius kolegoms, neprašydami klientų paskambinti kitu numeriu. Įsivaizduokite, kaip sutaupysite savo įmonės mobiliojo telefono išlaidas.

 3CX nemokamai suteikia Android ir iOS verslo programas. Dirbkite nuotoliniu būdu, padidinkite produktyvumą ir įsitikinkite, kad daugiau niekada nepraleisite skambučio!

Gerai įvertintos Android ir iOS telefonijos programos

3CX turi Android ir iOS telefono programas, kurios yra nuolat atnaujinamos ir išbandomos bei nustatomos mobiliųjų telefonų programų standartai. Naudojant įmontuotą tunelį, kad būtų išvengta nuotolinių ugnesinių problemų, skambinti iš 4G arba iš bet kurios Wifi viešosios interneto vietos yra labai patikima. 3CX Android ir iOS programos visiškai palaiko PUSH, leidžiant telefonui veikti budėjimo režimu ir taupant baterijos veikimo laiką.

Naudokite ofiso telefoną iš bet kur

Naudodami Android ir iOS 3CX programas galite naudoti ofiso telefoną bet kur. 3CX suteikia vieno numerio koncepciją o tai reiškia, kad jums nebereikia nurodyti savo asmeninio mobiliojo telefono numerio. Nustatykite savo būseną, kad jūsų kolegos galėtų pamatyti, ar galite skambinti ar jus užimtas.

Lengva konfigūruoti ir valdyti

3CX programos skirtos Android ir iOS naudoja VoIP technologiją yra saugios ir lengai valdomos. Programas galima automatiškai sukonfigūruoti iš 3CX valdymo panėlės, nesikreipiant į pagalbos tarnyba. Dėl įmontuoto saugos tunelio 3CX programos sklandžiai veikia ir yra dar patikimesnės.