Skambinkite, veskite konferencijas ir kalbėkite iš savo darbalaukio arba naršyklės

Naudodami programinį ar internetinį telefoną, galite lengvai valdyti skambučius naudodamiesi darbalaukiu ar naršykle. Nesvarbu, ar esate biure, namuose ar kelyje, naudodamiesi 3CX Windows programą ar Web naršyklę, žymiai sumažinsite išlaidas ir galvos skausmą administratoriams.

Nėra jokių papildomų aparatūros išlaidų staliniams telefonams ir visoms komunikacijos funkcijoms. Nuo paprasto skambučių valdymo iki skambučių centro funkcijų ir pokalbių svetainėje Windows klientas ir internetinis telefonas yra idealus sprendimas jūsų verslo ryšiams palaikyti.

Skambinkite ir atsiliepkite iš savo kompiuterio

Naudodami 3CX galite valdyti skambučius iš Windows ar iOS programos ar naršyklės. Skambinkite, priimkite ir persiųskite skambučius per biuro telefono sistemą iš savo kompiuterio, net būdami ne biure. Naudodamiesi laisvų rankų įranga galite naudoti 3CX programą pakeičiantį stalinį telefoną.

Valdykite savo skambučius su 3CX valdymo panėlę

3CX darbalaukio ir internetinio telefono programose yra galinga skirstomojo skydelio funkcija kurią galima pritaikyti taip kaip norite realiuoju laiku, peržiūrėti ir valdyti telefono skambučius.

Telefonas naršyklėje - Webphone ir Chrome plėtinys

Naudodami 3CX naršyklės telefoną su Chrome ir Edge programą galite skambinti ir priimti skambučius su 3CX (pop-out) naršyklės papildinių ir nereikia nauduoti visą laika atidrytą naršyklę. Be to, jis veikia kaip visiškai veikiantis internetinis telefonas, turintis „Spustelėkite, norėdami skambinti” (Cklik to Call) funkciją, kad galėtumėte lengvai inicijuoti skambučius iš internetiniuose puslapiuose esančių numerių ar CRM.