Sumažinkite savo telekomunikacijų išlaidas naudodamiesi IP telefonija

IP telefonija (interneto protokolo telefonija) gali lengvai paversti jūsų telekomunikacijų tinklą vieninga ryšio sistema. Jūsų organizacija ne tik galės teikti geresnes klientų aptarnavimo paslaugas bet sumažinti savo išlaidas telekomunikacijoms.

3CX yra atviros platformos IP telefonijos sistema veikianti su populiariais IP telefonais tiek jūsų serveriuose tiek debesyse. Galite savarankiškai prižiūrėti telefonijos serveį ir mokėti mažą mėnesinį mokestį už telefonijos sistemos išlaikymą o už kiekvieną darbuotojo vieta papildomai nebus mėnesinių mokesčių.

Sumažinkite telefono sąskaitą ~80%

Nuotoliniai darbuotojai ar keliaujantys darbuotojai gali nemokamai skambinti telefonu naudodamiesi programine įranga „3CX“ ir mobiliąja programa. Lengvai sujunkite nuotolinių biurų telefono sistemas, pagerinkite ryšius ir nemokamai skambinkite tarp vartotojų.

Sumažinkite kelionės išlaidas su integruotomis interneto konferencijomis

Kai paprasto seno balso ryšio tiesiog nepakanka, 3CX integruotas vaizdo konferencijų sprendimas taupo jūsų laiką ir pinigus nes leidžia vartotojams prisijungti ir bendradarbiauti realiuoju laiku ir mėgautis tiesioginiu bendravimu, kad ir kur jie būtų. Dalyvaukite susitikimuose visame pasaulyje naudodami pažangiausias WebRTC pagrįstos 3CX WebMeeting technologijas