Pokalbis internetu ir skambutis: Bendraukite su klientais iš savo svetainės

Naudodami „Live Chat“ papildinį galite greitai ir lengvai įdiegti į svetainėję. Jūsų svetainės lankytojai galės kalbėtis su jumis ir skambinti jūsų įmonei realiuoju laiku. Nereikia skambinti jūsų telefono numeriu – klientai gali susisiekti su jūsų darbuotojais vienu paspaudimu. Prijunkite lankytojus prie savo skambučių centro ar pardavimo komandos ir stebėkite konversijų rodiklių kilimą! Skambučiai į jūsų telefono sistemą persiunčiami nemokamai naudojant „WebRTC“ technologiją.

 „3CX Live Chat and Talk“ yra prieinama bet kuriai TVS ar pagal specialiai sukurtą svetainę. Laikykite visus savo ryšius vienoje platformoje ir sutaupykite administratoriaus laiko, mokymosi kreivės ir mėnesinius mokesčius! Tai patiks jūsų agentams ir jūsų klientams!

Pokalbis internetu (Live Chat) papildinys yra nemokamas. Skambučiai ir pokalbiai iš svetainės yra nemokami – viskas, ko jums reikia, yra „3CX telefonine sistema“. Išmokti kaip

Lankytojus paverskite konversijomis

Vidutinis svetainės lankytojas jūsų svetainėje lieka tik 15 sekundžių,o daugumos svetainių atmetimo rodiklis yra nuo 20% iki 40% – tai yra daug neišnaudotų galimybių. Naudodami 3CX papildinį galite:

Pokalbio nepakanka? Paverskite pokalbį skambučiu.

Nors yra daugybė pokalbių programėlių svetainėje, tik 3CX suteikia galimybę perkelti pokalbius su savo svetainės lankytojais į balso ar vaizdo skambučius – nes kartais susirašinėjimų nepakanka norint išspręsti technines problemas!

Pokalbiai ir skambučiai iš vieno bendravimo lango

3CX agentai gali matyti visą informaciją vienoje vietoje, o jūsų klientams niekada nebereikės kartotis. Siūlykite geriausias klientų aptarnavimo paslaugas ir palengvinkite aptarnavimą.