3CX pripažinta kaip viena iš Gartner 2023 metų apdovanojimų laureatų

3CX pripažinta „Gartner“ kaip geriausia skambučių centro programine įranga

Skaičiai suskaičiuoti! Remiantis išsamia „Gartner Digital Markets“ atlikta analize, kurią atliko „Capterra“, „Software Advice“ ir „GetApp“, 3CX pripažinta išskirtiniu produktu, kuris įtrauktas į 12 pagrindinių 2023 m. pirmojo ketvirčio ataskaitų. Ataskaitos, kuriose pristatomi geriausiai vertinami pramonės sprendimai, parengtos remiantis vertingiausio šaltinio pateiktais atsiliepimais: Galutiniai vartotojai – todėl šis pripažinimas dar svarbesnis!

Nuolatinis „Gartner Digital Markets“ pripažinimas yra 3CX lyderystės pramonėje įrodymas, patvirtinantis „3CX Unified Communication System“ reputaciją, kad ji teikia aukštos kokybės ir efektyvius sprendimus.

Gerbiamų pramonės lyderių pripažinimas

Norint suteikti daugiau konteksto 3CX gautiems pripažinimams, verta paminėti, kad juos skiria gerbiami pramonės lyderiai. Pavyzdžiui, „Capterra“ yra gerai žinoma internetinė prekyvietė, kurioje įmonės gali ieškoti ir lyginti programinės įrangos sprendimus, o „GetApp“ yra platforma, padedanti įmonėms atrasti ir pasirinkti konkrečius poreikius atitinkančią programinę įrangą.

3CX nemokamas tiesioginis pokalbis ir pranešimų siuntimas – galutinių naudotojų hitas

Šie apdovanojimai atspindi ne tik 3CX produktų funkcijų kokybę, bet ir mūsų naudotojų, kurie jomis naudojasi, pasitenkinimą. „Capterra“ vartotojams didelį įspūdį paliko 3CX pokalbių ir žinučių funkcija, suteikdami jai vieną aukščiausių įvertinimų, palyginti su kitomis funkcijomis. Tuo tarpu GetApp naudotojai džiaugėsi, kad 3CX telefonų sistema yra patogi naudoti ir labai funkcionali.

Bendras 4,45 balo iš 5 balų įvertinimas, kurį suteikė daugiau nei 350 apžvalgininkų, daug ką pasako apie platformos – ypač 3CX skambučių centro programinės įrangos – galimybes ir kokybę. Vartotojų atsiliepimai yra labai svarbus veiksnys, leidžiantis mums tobulinti ir plėsti pasiūlymus, užtikrinant, kad išliktume šios pramonės šakos lyderiais.

Apie „Gartner“ skaitmenines rinkas

„Gartner Digital Markets“ yra specializuotas „Gartner Business“ padalinys, apimantis tris pirmaujančias platformas: „Capterra“, „GetApp“ ir „Software Advice“. Šis padalinys yra svarbiausias pasaulyje programinės įrangos pardavėjų šaltinis, teikiantis jiems vertingų įžvalgų, tyrimų ir apžvalgų, leidžiantis užmegzti ryšius su potencialiais pirkėjais tikslinėse rinkose.

Daugiau informacijos apie 3CX telefonų sistemą ir jos privalumus galite rasti mūsų tinklalapyje. Pasinėrę į 3CX pasaulį, jūs suprasite, kodėl ji pelnė Gartner apdovanojimą ir kaip ji gali pagerinti jūsų verslo komunikacijas.